ENERGIATÕHUSAD JA HEA SISEKLIIMAGA KODUD TISKRES!

 

Mereäärne Tiskre on suletud ja turvaline elamurajoon Tallinna äärelinnas. Tiskre ja selle ümbruses asuvad Kakumäe, Rocca al Mare ning Tabasalu moodustavad tervikliku elukeskkona koos supelranna, mänguväljakute, koolide, lasteaedade, kaubanduskeskuste ning restoranidega. Läheduses asuvad spordiklubid, kergliiklusteed ja spordirajad loovad ideaalse kodukoha noorele ja aktiivsele perele.

Tiskrevälja 23 on 6 korteriga ridaelamu, mis asub väljakujunenud Tiskre asumis. Avara planeeringu-, kolme magamistoa-, sauna ja terrassiga ridaelamukorterid on ehitatud energiatõhusatest seinaelementidest, mis tagavad B-klassi energiamärgise ja madalad kulud küttele ning vee soojendamisele. Ridaelamu on rajatud aiaga ümbritsetud 2661 m² suurusele krundile, kus on ruumi nii privaatsel terrassil lõõgastumiseks kui ka grilliõhtu nautimiseks. Lapsi rõõmustab aga ühine mänguväljak ja suur õu ringi jooksmiseks. Iga ridaelamukorteri juurde kuulub kaks parkimiskohta ja panipaik, kuhu saab mahutada nii aiamööbli kui ka jalgrattad. Lisaks on territooriumil täiendavad parkimiskohad külalistele.

Tiskrevälja ridaelamu on valminud. Kui Sa armastad loodust ja mere lähedust, hindad turvalist elukeskkonda koos vajalike teenuste, sportimis- ja vaba aja veetmise võimalustega, siis on Tiskrevälja 23 Sinu jaoks õige valik. Tule tutvuma oma uue koduga!